BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/200 0805
Product Attributes:
SeriesXinger®
Product StatusActive
Frequency Range2.4GHz ~ 2.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced50 / 200Ohm
Phase Difference
Insertion Loss (Max)0.6dB
Return Loss (Min)12.2dB
Package / Case0805 (2012 Metric)
Mounting TypeSurface Mount
TT-DKEY-1173-BD2425J50200AHFTR-ND,1173-BD2425J50200AHFCT-ND,1173-BD2425J50200AHFDKR-ND
in stockINR 138.24
TTM Technologies, Inc.
1 1
Sku: TT-DKEY-1173-BD2425J50200AHFTR-ND,1173-BD2425J50200AHFCT-ND,1173-BD2425J50200AHFDKR-ND
Description of product
Product Attributes:
SeriesXinger®
Product StatusActive
Frequency Range2.4GHz ~ 2.5GHz