BALUN 4.8GHZ-5.9GHZ 50/150 0404
Product Attributes:
SeriesXinger®
Product StatusActive
Frequency Range4.8GHz ~ 5.9GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced50 / 150Ohm
Phase Difference
Insertion Loss (Max)0.4dB
Return Loss (Min)17dB
Package / Case0404 (1010 Metric)
Mounting TypeSurface Mount
TT-DKEY-1173-BD4859N50150AHFTR-ND,1173-BD4859N50150AHFCT-ND,1173-BD4859N50150AHFDKR-ND
in stockINR 123.83999999999999
TTM Technologies, Inc.
1 1
Sku: TT-DKEY-1173-BD4859N50150AHFTR-ND,1173-BD4859N50150AHFCT-ND,1173-BD4859N50150AHFDKR-ND
Description of product
Product Attributes:
SeriesXinger®
Product StatusActive
Frequency Range4.8GHz ~ 5.9GHz