ANTENNA 868MHZ CORNER 142MM SMA
Product Attributes:
SeriesWIRL-ACCE
Part StatusActive
RF Family/Standard-
Frequency GroupUHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band)868MHz
Frequency Range853MHz ~ 883MHz
Antenna TypeWhip, Tilt
Number of Bands1
VSWR2
Return Loss-
Gain2.3dB
Power - Max-
Features-
TerminationSMA Male
Ingress Protection-
Mounting TypeConnector Mount
Height (Max)5.591" (142.00mm)
Applications-
TT-DKEY-1917-2600130081-ND
in stockINR 4523.643938
Würth Elektronik
1 1
Würth Elektronik 1917-2600130081-ND
Sku: TT-DKEY-1917-2600130081-ND
Description of product
Product Attributes:
SeriesWIRL-ACCE
Part StatusActive
RF Family/Standard-
Frequency (Center/Band)868MHz
Frequency Range853MHz ~ 883MHz
Antenna TypeWhip, Tilt
Number of Bands1
VSWR2
Return Loss-
Gain2.3dB
Power - Max-
TerminationSMA Male
Ingress Protection-
Mounting TypeConnector Mount
Height (Max)5.591" (142.00mm)