VISION SYSTEM LIGHT 290MM BLUE
Product Attributes:
SeriesLED
Product StatusActive
TypeBar
ColorBlue
Length12.461" (316.50mm)
Width2.340" (59.44mm)
Height1.280" (32.51mm)
Outer Diameter-
Inner Diameter-
Length - Emitting Surface11.417" (290.00mm)
Width - Emitting Surface-
Outer Diameter - Emitting Surface-
Power Dissipation (Max)-
TT-DKEY-2170-LEDBLA290XD6-XQ-ND
in stockINR 76167
Banner Engineering Corporation
1 1
Banner Engineering Corporation 2170-LEDBLA290XD6-XQ-ND
Sku: TT-DKEY-2170-LEDBLA290XD6-XQ-ND
Description of product
VISION SYSTEM LIGHT 290MM BLUE
Product Attributes:
SeriesLED
Product StatusActive
TypeBar
ColorBlue
Length12.461" (316.50mm)
Width2.340" (59.44mm)
Height1.280" (32.51mm)
Outer Diameter-
Inner Diameter-