RF SHIELD 0.614" X 1.055" SOLDER
Product Attributes:
SeriesDrawn-Seamless EMI/RFI Shields
Product StatusActive
TypeShield, 1-Piece
Height - Overall0.098" (2.50mm)
Length - Overall1.055" (26.80mm)
Width - Overall0.614" (15.60mm)
VentilationNon-Vented
Mounting TypeSolder
TT-DKEY-2333-MS268-10S-NS-ND
in stockINR 283.68
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS268-10S-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS268-10S-NS-ND
Description of product
Product Attributes:
Product StatusActive
TypeShield, 1-Piece