LINE REACTOR 480V 11A
Product Attributes:
SeriesFINFF480
Product StatusActive
Accessory TypeAC Line Reactor
For Use With/Related Products-
Usage-
Specifications480V, 5.6kW, 11A, 3.3mH
TT-DKEY-4058-FF003P300110984-ND
in stockINR 32806.215
Enerdoor
1 1
Enerdoor 4058-FF003P300110984-ND
Sku: TT-DKEY-4058-FF003P300110984-ND
Description of product
LINE REACTOR 480V 11A
Product Attributes:
SeriesFINFF480
Product StatusActive
Accessory TypeAC Line Reactor
For Use With/Related Products-
Usage-