LINE REACTOR 230V 11A
Product Attributes:
SeriesFINFF230
Product StatusActive
Accessory TypeAC Line Reactor
For Use With/Related Products-
Usage-
Specifications230V, 2.2kW, 11A, 2.01mH
TT-DKEY-4058-FF02P0100110833-ND
in stockINR 21343.5
Enerdoor
1 1
Enerdoor 4058-FF02P0100110833-ND
Sku: TT-DKEY-4058-FF02P0100110833-ND
Description of product
LINE REACTOR 230V 11A
Product Attributes:
SeriesFINFF230
Product StatusActive
Accessory TypeAC Line Reactor
For Use With/Related Products-
Usage-