MULTILAYER DPX FOR WLAN/GPS/5G
Product Attributes:
SeriesDPX
Product StatusActive
TypeDiplexer
Frequency Bands (Low / High)698MHz ~ 2.17GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz
Low Band Attenuation (min / max dB)25.00dB / 36.00dB
High Band Attenuation (min / max dB)12.00dB / 23.00dB
Return Loss (Low Band / High Band)10.0dB / 10.0dB
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Grade-
Qualification-
TT-DKEY-445-DPX205850DT-4054B5TR-ND,445-DPX205850DT-4054B5CT-ND,445-DPX205850DT-4054B5DKR-ND
in stockINR 43.199999999999996
TDK Corporation
1 1
TDK Corporation 445-DPX205850DT-4054B5TR-ND,445-DPX205850DT-4054B5CT-ND,445-DPX205850DT-4054B5DKR-ND
Sku: TT-DKEY-445-DPX205850DT-4054B5TR-ND,445-DPX205850DT-4054B5CT-ND,445-DPX205850DT-4054B5DKR-ND
Description of product
MULTILAYER DPX FOR WLAN/GPS/5G
Product Attributes:
SeriesDPX
Product StatusActive
TypeDiplexer