XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Product Attributes:
SeriesECS-2520S
TypeXO (Standard)
Frequency25 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputHCMOS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±15ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)7mA
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)0.039" (1.00mm)
TT-DKEY-50-ECS-2520S33-250-EN-TR-ND,50-ECS-2520S33-250-EN-TRCT-ND,50-ECS-2520S33-250-EN-TRDKR-ND
in stockINR 311.04
ECS Inc.
1 1
ECS Inc. 50-ECS-2520S33-250-EN-TR-ND,50-ECS-2520S33-250-EN-TRCT-ND,50-ECS-2520S33-250-EN-TRDKR-ND
Description of product
Product Attributes:
SeriesECS-2520S
TypeXO (Standard)
Frequency25 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputHCMOS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±15ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)7mA
Package / Case4-SMD, No Lead