XTAL OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD
Product Attributes:
SeriesECS-3225MVLC MultiVolt™
TypeXO (Standard)
Frequency50 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputCMOS
Voltage - Supply1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability±25ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)2.6mA
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.047" (1.20mm)
TT-DKEY-50-ECS-3225MVLC-500-CN-TR-ND,50-ECS-3225MVLC-500-CN-TRCT-ND,50-ECS-3225MVLC-500-CN-TRDKR-ND
in stockINR 119.51999999999998
ECS Inc.
1 1
ECS Inc. 50-ECS-3225MVLC-500-CN-TR-ND,50-ECS-3225MVLC-500-CN-TRCT-ND,50-ECS-3225MVLC-500-CN-TRDKR-ND
Description of product
XTAL OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD
Product Attributes:
SeriesECS-3225MVLC MultiVolt™
TypeXO (Standard)
Frequency50 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputCMOS
Voltage - Supply1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability±25ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)2.6mA
Package / Case4-SMD, No Lead