ATTENUATOR, N-M/F, 18GHZ, 50W, N
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Attenuation Value40dB
Frequency Range0 Hz ~ 18 GHz
Power (Watts)50W
Impedance50 Ohms
Grade-
Qualification-
Package / CaseN-Type In-Line Module
URLhttps://www.digikey.com/en/products/detail/amphenol-xma/3082-7550-18-40/25971610
TT-DKEY-5984-3082-7550-18-40-ND
in stockINR 84179.136
Amphenol XMA
1 1
Amphenol XMA 5984-3082-7550-18-40-ND
Sku: TT-DKEY-5984-3082-7550-18-40-ND
Description of product
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Attenuation Value40dB
Frequency Range0 Hz ~ 18 GHz
Power (Watts)50W
Impedance50 Ohms