RF PWR DVDR 1.56GHZ-1.59GHZ 0805
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Insertion Loss3.3dB
Frequency1.56 GHz ~ 1.59 GHz
SpecificationsIsolation (Min) 16dB, 10dB Return Loss
Size / Dimension1.102" L x 0.150" W (28.00mm x 3.81mm)
Package / Case0805 (2012 Metric)
TT-DKEY-712-1575CH15A0030001ETR-ND,712-1575CH15A0030001ECT-ND,712-1575CH15A0030001EDKR-ND
in stockINR 106.55999999999999
Johanson Technology Inc.
1 1
Sku: TT-DKEY-712-1575CH15A0030001ETR-ND,712-1575CH15A0030001ECT-ND,712-1575CH15A0030001EDKR-ND
Description of product
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Insertion Loss3.3dB
Frequency1.56 GHz ~ 1.59 GHz