BALUN 625MHZ-2.8GHZ 50/200 0805
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Frequency Range625MHz ~ 2.8GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced50 / 200Ohm
Phase Difference180° ±10°
Insertion Loss (Max)1.5dB
Return Loss (Min)9.5dB
Package / Case0805 (2012 Metric)
Mounting TypeSurface Mount
TT-DKEY-712-1720BL15B0200001ETR-ND,712-1720BL15B0200001ECT-ND,712-1720BL15B0200001EDKR-ND
in stockINR 97.92
Johanson Technology Inc.
1 1
Sku: TT-DKEY-712-1720BL15B0200001ETR-ND,712-1720BL15B0200001ECT-ND,712-1720BL15B0200001EDKR-ND
Description of product
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Frequency Range625MHz ~ 2.8GHz