BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/200 0603
Product Attributes:
Series2450
Product StatusActive
Frequency Range2.4GHz ~ 2.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced50 / 200Ohm
Phase Difference180° ±10°
Insertion Loss (Max)1.3dB
Return Loss (Min)9.5dB
Package / Case0603 (1608 Metric)
Mounting TypeSurface Mount
TT-DKEY-712-2450BL14C0200001TTR-ND,712-2450BL14C0200001TCT-ND,712-2450BL14C0200001TDKR-ND
in stockINR 80.64000000000001
Johanson Technology Inc.
1 1
Sku: TT-DKEY-712-2450BL14C0200001TTR-ND,712-2450BL14C0200001TCT-ND,712-2450BL14C0200001TDKR-ND
Description of product
Product Attributes:
Series2450
Product StatusActive
Frequency Range2.4GHz ~ 2.5GHz