THERMISTOR NTC 220OHM 3200K DISC
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Resistance in Ohms @ 25°C220
Resistance Tolerance±10%
B Value Tolerance±3%
B0/50-
B25/50-
B25/75-
B25/1003200K
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Power - Max450 mW
Length - Lead Wire1.42" (36.00mm)
Mounting TypeThrough Hole
Package / CaseDisc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
TT-DKEY-B57164K0221K000-ND
in stockINR 153.45000000000002
EPCOS - TDK Electronics
1 1
EPCOS - TDK Electronics B57164K0221K000-ND
Sku: TT-DKEY-B57164K0221K000-ND
Description of product
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Resistance in Ohms @ 25°C220
Resistance Tolerance±10%
B Value Tolerance±3%
B0/50-
B25/1003200K
Power - Max450 mW
Mounting TypeThrough Hole