68a2d7948ea3b4cee0f24450 C0603C102K5RACTU-KEMET-SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 1000 pF, 50 V, 0603 [1608 Metric], ± 10%, X7R, C Series KEMET https://www.componentstores.com/s/59c9e4669bd3e7c70c5f5e6c/68a2d7968ea3b4cee0f24461/mlcc-capacitor.png
Package Includes:
1 x C0603C102K5RACTU-KEMET-SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 1000 uF, 50 V, 0603 [1608 Metric], ± 10%, X7R, C Series KEMET
TT-RB-R109260
in stockINR 2
1 1
MLCC-capacitor.png
C0603C102K5RACTU-KEMET-SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 1000 pF, 50 V, 0603 [1608 Metric], ± 10%, X7R, C Series KEMET
Sku: TT-RB-R109260
Description of product
Package Includes: