DIGITAL CLAMP METER 3 3/4 DIG 10
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
TypeCurrent Meter, Clamp/Probe
SpecificationsMeasures AC, DC Current to 1000A
RatingsCAT III 1000V, CAT IV 600V
TT-DKEY-4080-RISHCLAMP1000AAC-ND
in stockINR 10044
Rishabh Instruments
1 1
Rishabh Instruments 4080-RISHCLAMP1000AAC-ND
Sku: TT-DKEY-4080-RISHCLAMP1000AAC-ND
Description of product
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
TypeCurrent Meter, Clamp/Probe