RF ANT 868MHZ BEAD SLD TH
Product Attributes:
Series-
Part StatusActive
RF Family/Standard-
Frequency GroupUHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band)868MHz
Frequency Range-
Antenna TypeBead
Number of Bands1
VSWR2
Return Loss-9dB
Gain0dBi
Power - Max-
Features-
TerminationSolder
Ingress Protection-
Mounting TypeThrough Hole
Height (Max)0.354" (9.00mm)
ApplicationsGeneral Purpose
TT-DKEY-ANT-BEAD-868-ND
in stockINR 678.543624
RF Solutions
1 1
RF Solutions ANT-BEAD-868-ND
RF Solutions ANT-BEAD-868-ND
Sku: TT-DKEY-ANT-BEAD-868-ND
Description of product
RF ANT 868MHZ BEAD SLD TH
Product Attributes:
Series-
Part StatusActive
RF Family/Standard-
Frequency (Center/Band)868MHz
Frequency Range-
Antenna TypeBead
Number of Bands1
VSWR2
Return Loss-9dB
Gain0dBi
Power - Max-
TerminationSolder
Ingress Protection-
Mounting TypeThrough Hole
Height (Max)0.354" (9.00mm)