RESISTOR 1200W 3.9 OHM
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Accessory TypeBraking Resistor
For Use With/Related Products-
Usage-
Specifications3.9Ohm, 1.2kW
TT-DKEY-BR1K2W3P9-ND
in stockINR 16534.934999999998
Delta Electronics/Industrial Automation
1 1
Delta Electronics/Industrial Automation BR1K2W3P9-ND
Sku: TT-DKEY-BR1K2W3P9-ND
Description of product
RESISTOR 1200W 3.9 OHM
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Accessory TypeBraking Resistor
For Use With/Related Products-
Usage-
Specifications3.9Ohm, 1.2kW